Вантаження/пакування металу

Транспортування металопрокату не може бути якісним без грамотної збірки й упаковки продукції. Під час вантаження товару ми дотримуємось правил, встановлених загальними стандартами для компаній, що здійснюють випуск металів.

Товарний вигляд металевих листів значною мірою залежить від пакування, яке мусить забезпечувати захист від ржавіння та інших пошкоджень. Особливо зростає значення упаковки на період зберігання й транспортування металопродукції на значні відстані. На момент вантажно-розвантажувальних робіт правильно здійснене пакування заощаджує час, гарантує грамотну організацію процесу перевезення.

Спосіб вантаження металу обирається, виходячи з виду товару. Правильна упаковка застерігає матеріали від пошкоджень, захищає від несприятливих погодних умов. Універсальним засобом пакування вважається сталева стрічка.

Метал готують до транспортування за допомогою різних методів (обирається варіант, який підходить до конкретного транспортного засобу). Металеві вироби щільно фіксуються між собою, що дозволяє запобігти розсипанню, тертю. Прокат оберігається від надмірної вологості, для цього використовується транспорт з надійними навісами.

Методи спаковування металопрокату:

  • збірний (декілька металевих виробів сполучаються відповідно до форми й габаритів);
  • спеціально підготовлений (розрахований на один тип продукції).

Завдяки дотриманню сучасних вимог щодо збору, укладання металу вдається повністю зберігати його властивості та технічні характеристики. Цілісність товару залишається непорушною під час перевезення та подальшого використання.

У випадку підготовки листового металопрокату враховуються габарити й форми полотен. Стос перев’язують у декількох точках, відстань між якими становить не менше 0.5 м. За бажанням замовника вироби розфасовуються у визначеній кількості.