Порізка металу

Порізка металопрокату проводиться за визначеними замовником параметрами. Процедуру здійснюють до моменту остаточного формування замовлення. Послуга доступна звичайним покупцям та приватним підприємцям.

Подібні маніпуляції з матеріалом дозволяють створити заготовки бажаної форми і довжини. Для порізки прокату використовують різні технології, що підбираються у найбільш вигідному для клієнта форматі. Обробці підлягають листи великих розмірів і малогабаритні вироби з металу.

Попит на застосування металозаготовок різноманітної форми спричинив розширення послуг з порізки. Всі замовлення виконуються максимально точно з мінімальними часовими втратами. Оброблена продукція не має окалин, гострих зрізів чи інших недоліків. Висока якість товару досягається внаслідок правильного підбору інструментів та методик.

Відомі на сьогодні технології порізки металу забезпечують економний розкрій сортового металу, що допомагає уникнути необхідності у подальшій обробці. Подібна послуга є актуальною для масового користування, а також з точки зору порізки сировини в незначній кількості.

Види порізки металу

Бажаний розмір продукту слід обирати кратно певним параметрам (8,10, 12 м і т. д.). Металобаза пропонує декілька сучасних способів порізки металу:

  • стрічкопильна (передбачає використання стрічкопильних верстатів, які забезпечують високу швидкість і точність різання);
  • прес-ножицями (застосовуються для отримання матеріалу певної форми, дозволяє зекономити у часі, коштах і сировині);
  • порізка вулканіту (зменшує витрати металу, вважається найпростішим і найдоступнішим методом різання).

Розкрій листового металу входить в індивідуальне замовлення і дає можливість скорочення відходів сировини. Можливий варіант порізки власного металу або прокату іншого виробника. Вартість розраховується персонально для кожного клієнта (в залежності від технології порізки, об’єму заготовок, складності роботи тощо). Додатковими послугами слугують згинання й вальцювання металу.