Доставка металу

Співпраця з кращими перевізниками дозволяє запропонувати найзручніші варіанти доставки металопродукції. Оптимальне навантаження, врахування побажань замовника і мінімальні грошові витрати — цілі нашої діяльності.

Доставка металопрокату в усі куточки України

Організація зручної доставки можлива як для приватних осіб, так і для окремих компаній. Завдяки продажу від безпосереднього виробника вдається контролювати якість продукції на всіх етапах виробництва (до моменту пакування). Доступне замовлення і доставка товару в будь-якій кількості.

Домовленість з компаніями-перевізниками — гарантія безпечних перевезень за доступними цінами для всіх клієнтів. Вказана послуга регламентується нормами ГОСТу, тому всі умови виконання замовлення дотримуються дуже строго.

Доставка здійснюється спеціальними транспортними засобами з відкритими чи закритими платформами. Окремі групи металопрокату вимагають додаткових умов, які забезпечують збереження якості виробів. Під час завантаження металевої продукції її складають відповідно до вимог ГОСТ 26653.

Поставки металопрокату відбуваються зі складу до населеного пункту, зазначеного покупцем під час оформлення заявки. Можлива домовленість з оптовими і роздрібними клієнтами, реалізація невеликих замовлень. Термін виконання — у порядку черги (після замовлення й сплати). Допускається доставка товару на будівельний майданчик.